کاربر گرامی استفاده شما از سرویس های وب سایت اینتابُن به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

۱. خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده در وب سایت  اینتابُن تهیه و تنظیم گردیده است. استفاده از مطالب و امکانات سایت بدون اخذ اجازه رسمی از  اینتابُن ممنوع می باشد.

۲. اگر چه تمامی سعی ما در کنترل اطلاعات ورودی  اینتابُن است با این حال احتمال خطای تایپی و انسانی در ورود اطلاعات سایت وجود دارد.  اینتابُن بطور پیوسته سایت را کنترل و اشتباهات احتمالی را اصلاح خواهد کرد. مسئولیت  اینتابُن در این خصوص محدود به رفع اشتباهات مندرج احتمالی در سایت می باشد و هیچگونه مسئولیت دیگری را نمی پذیرد.

۳. با اینکه احتمال وقوع این مساله نزدیک به صفر است با این حال هر گونه اشتباه سهوی از طرف  اینتابُن در طی فرآیند خرید (ورودی اطلاعات و مشخصات کالا) در هر زمان از طرف  اینتابُن قابل اصلاح به نفع مشتری است ولی در صورت وقوع،  اینتابُن مسئولیتی اضافه بر آنچه در همین بند نوشته شده است را، نمی پذیرد.

۴. شما بعنوان مشتری بایستی اطلاعات کامل و شفاف راجع به مشخصات گیرنده کالا را در فرم ثبت نام ، پرداخت و حمل و نقل وارد نمایید. بدیهی است که  اینتابُن هیچگونه مسئولیتی در خصوص ورود اطلاعات نادرست در فرم های مربوطه از سوی شما را به عهده نمی گیرد.

۵. شما به عنوان کاربر سایت مجاز به استفاده متعارف از سایت و داده های عمومی آن هستید. هرگونه تلاش برای دسترسی به منابع و داده هایی که تعمدا و به طور مرسوم از سوی مدیران سایت ها در دسترس عموم کاربران قرار نمی گیرد، غیر مجاز و قابل پیگرد قانونی است. همچنین استفاده از سایت به شکلی که باعث از کار افتادن بخشی و یا همه سرویس های آن گردد طبق قانون قابل پیگرد است.

۶. سایت  اینتابُن ممکن است حاوی لینک هایی به دیگر سایت ها باشد. این سایت ها تحت کنترل ما نیستند و ممکن است برای راهنمایی یا تبلیغات در سایت قرار داده شده باشند. بدیهی است که ما کنترلی بر محتوا و نحوه مدیریت این سایت ها نداریم و بنابراین  اینتابُن هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای این سایت ها ندارد. همچنین  اینتابُن نمی تواند تضمین کند که این سایت ها از بدافزارها و یا کدهای مخرب ویروسی استفاده نمی نمایند.

۷. وب سایت  اینتابُن هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن و یا تغییر صفحات سایت خود و یا لینک های مرده احتمالی در سایت نمی پذیرد. همچنین  اینتابُن هیچ مسئولیتی در قبال مشتریان در خصوص زمان آپ تایم سرور اینتابُن، فعال بودن سرویس ها و عدم خرابی تجهیزات سخت افزاری خود که در تعهدات مستقیم  اینتابُن به مشتریان نیست را به عهده نمی گیرد.

۸. سایت  اینتابُن کنترل دائم بر موجودی انبار خود دارد. تامین کننده تمامی کالاها  اینتابُن است ولی با این حال احتمال اشتباه در آمار موجودی کالای سایت با درصد بسیار کمی وجود دارد. در صورتیکه کالای سفارش داده شده به اشتباه در سایت به عنوان کالای موجود درج شده باشد،  اینتابُن بلافاصله نسبت به تصحیح اشتباه و باطل کردن سفارش اقدام می نماید. همچنین اگر وجه کالا پرداخت شده باشد،  اینتابُن در طی همان روز وجه دریافتی را پس از هماهنگی با مشتری به حساب ایشان باز می گرداند. بدیهی است به غیر از تصحیح آمار کالا، باطل کردن سفارش و بازگرداندن وجه (در صورت پرداخت توسط مشتری)  اینتابُن هیچ مسئولیت دیگری را در این خصوص نمی پذیرد.

۹. کالاهایی که به درخواست مشتری سایز می گردند و یا به هر نحوی تغییری در ظاهر فیزیکی آن داده می شوند، شامل ۷ روز مهلت برگشت و تعویض کالا نمی شوند.

۱۰. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت  اینتابُن خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

۱۱. ما ممكن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت  اینتابُن هر از گاهی روزآمد خواهد شد. تاریخ مندرج در پایین این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی شرایط و مقررات استفاده از سایت  اینتابُن است. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

۱۲٫  بعد  ۴ ماه از تاریخ فاکتور ، محصول شامل ضمانت، گارانتی و مرجوعی می شود، لطفا هنگام استفاده از ضمانت و گارانتی فاکتور همراه محصول ارسال گردد.