فروشگاه اینتابُن

توسعه فناوري اطلاعات و مشکلات شهر نشيني در سال هاي گذشته، ضرورت گسترش فعاليت فروشگاه هاي اينترنتي را بيش از پيش نمايان کرده است. دسترسي آسان الكترونيكي به محصولات و اينكه محصولات با آسيب كمتري به مشتريان ارايه مي شود و دسترسي عمده در هر ساعت از شبانه روز همچنین کاهش مشكل آلودگي هوا، ترافيك و …از مزاياي استفاده از فروشگاه هاي اينترنتي است.

فروشگاه اینترنتی اینتا بن با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری درسال ۱۳۹۵ پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

وجه تمایز:

تولید داخلی، کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، اشانتیون ، حمایت بیشتر از مشتریان دائم و … برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، گارانتی مرجوعی کالا، که این امکان را به خریدار میدهد که در صورت عدم رضایت از کالا به هر دلیل، محصول را مرجوع کرده و بتواند هزینه آن را بطور کامل دریافت نماید نیز از وجود تمایز این فروشگاه از فروشگاه های دیگر می باشد. از دیگر مزایای این فروشگاه، حضور مستمر در برنامه های تلویزیونی و فضای مجازی برای آگاهی رسانی و افزایش سطح علمی مردم می باشد .

پشتیبانی و پیگیری پس از خرید محصول:

 همچنین مشاوره رایگان در تمامی مراحل فروش نیز از مزایای این شرکت میباشد.

صاحب امتیاز: رضا حیدری